Futboll

Xhaka starton për Arsenalin kundër Brighton

Kurse Shkodran Mustafi nuk është as në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Brighton & Hove Albion.

Granit Xhaka është titullar për Arsenalin që nga ora 21:15 do të presë në ‘Emirates Stadium’ skuadrën e Brighton & Hove Albion.

Kurse Shkodran Mustafi nuk është as në stol.