LIFESTYLE

‪Rita Ora bashkëpunon me gjigantin e këpucëve “Giuseppe Zanotti”‬

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja Rita Ora ka lënë të kuptohet se po vjen në bashkëpunim me gjigantin e këpucëve “Giuseppe Zanotti”. 

“Së shpejti, GZ x Rita Ora – një bashkëpunim ekskluziv mes Giuseppe Zanotti dhe Rita Orës”, ka shkruar Rita. 

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka treguar shpeshherë se përveç muzikës, është shumë e dhënë edhe pas modës, madje ajo është edhe sipërmarrëse, pasi tash e sa vjet ka të nxjerrë në treg linjën e saj të veshjeve “Roara Republic”, gjersa ka edhe një marrëveshje bashkëpunimi me “Rimmel”.