Lajme

Bebe Rexha lanson këngën e re “Sabotage”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar “Sabotage”, përcjell albinfo.ch.

Këngëtarja i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor këngës së fundit, ku erdhi mjaft tërheqëse dhe emocionale.

Bebe njoftimin e publikimit të këngës së re, e ka bërë të ditur edhe përmes Instagramit të saj.

 

Për këtë projekt muzikor Bebe ka bashkëpunuar me Christian Breslauer, Mike Breslauer dhe Yella, Inc.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI