Lajme

Bebe Rexha, në ceremoninë e “American Music Awards 2020”

Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të mbahet më 22 nëntor të këtij viti

Tashmë prej disa muajsh është bërë e ditur se evenimenti “American Music Awards 2020” do mbahet më 22 nëntor.

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e pranishme do të jetë dhe këngëtarja nga Dibra, Bebe Rexha.

Bebe tregon se është gati për të interpretuar, teksa ndan disa imazhe nga prapaskenat, ku po zhvillohen provat.

“Pothuajse gati, Baby I’m Jealous me Doja Cat në Amas në ABC”- ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

Kënga e saj e re deri më tani ka kaluar shifrën e 32 milionë klikimeve në YouTube. /Albinfo.ch