Lajme

Destani me Robert de Niron bëjnë shqiponjën

Aktori shqiptar, Blerim Destani, ka ndarë me të gjithë ndjekësit e tij në Instagram një foto krah aktorit të njohur, Robert de Niro.

Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së bashku me duart e tyre formën e shqiponjës. “Me Robert De Niron-n në setin e filmit ‘Comeback Trail’. Një nga momentet më të mira të gjithë karrierës sime”, ka shkruar Blerimi, bashkangjitur fotos së fundit.

Fansat kanë komentuar menjëherë në llogarinë e Blerimit, duke e komplimentuar për këtë moment kaq të veçantë midis tij dhe Robert de Niro, shkruan kultplus, përcjell albinfo.ch.