Lajme

Dy tërmete në Prishtinë

Dy tërmete të njëpasnjëshme kanë goditur Prishtinës para 10 minutash.

Ende nuk dihet zyrtarisht shkalla e tërmeteve, por qytetarët nëpër rrjete sociale kanë treguar se është ndier fuqishëm.

Tërmet gjatë këtyre minutave ka pasur edhe në Tiranë.

Brenda 10 minutave, në Kosovë dhe në Shqipëri kanë ndodhur 3 tërmete me epiqendra të ndryshme.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI