Sporte Luftarake

Është caktuar data e meçit të ri të boksierit shqiptar, Florian Marku

Boksieri i njohur shqiptar, Florian Marku, ka konfirmuar në rrjetin e tij social, Facebook, se do të ngjitet sërish në ring më 20 nëntor.

Meçi i tij i radhës do të zhvillohet në Londër dhe do të transmetohet nga Sky Sports.

Ai nuk dha detaje se me kë do të ndeshet.

Ja postimi i Markut:


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI