Shqipëria

Jozefina Topalli uron besimtarët myslimanë

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë dhe një ndër figurat më të njohura të PD-së, Jozefina Topalli, ka uruar këtë të diel të gjithë besimtarët myslimanë.

Përmes një postimi në rrjetin social, Jozefina Topalli, vetë katolike, u ka përcjellë këtë mesazh myslimanëve shqiptarë:

“Te dashur miq! Për shumë vjet Gëzuar festën e Kurban Bajramit. E kalofshi bukur sot e mot. Përzemërsisht Jozefina”, shkruan Topalli, përcjell Albinfo.ch.