Lifestyle

Kënga e Bebe Rexhës në filmin e ri të Will Smithit

Filmi i ri i aktorit të njohur Will Smith do të përmbajë një këngë të këngëtares me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha.

Kënga e Rexhës, Machine Gun Kellyt dhe X Ambassadors titullohet “Home”, transmeton Albinfo.ch.

Përpos Bebe Rexhës, në filmin “Bright” të yllit Will Smith do të marrin pjesë edhe këngëtarë të njohur si Camila Cabello, Ty Dolla $ign e Sam Hunt.

Kënga “Home” e Rexhës do të publikohet edhe zyrtarisht më 16 nëntor.

Filmi “Bright” debuton më 22 dhjetor në platformën “Netflix”.