Futboll

Ndeshja e tretë për Kosovën e Cyrihut

Sfida e tretë për kuqezinjtë në edicionin e ri

Kosova e Cyrihut do të zhvillojë ndeshjen e tretë për këtë edicion, ku do të ballafaqohet me Zug 94.

Kuqezinjtë kanë një fitore dhe një humbje, derisa shpresojnë në një rezultat pozitiv, përcjell albinfo.ch.

Takimi zhvillohet të dielën, më 5 Shtator, nga ora 15:30. Përballja zhvillohet në kuadër të Ligës së Parë Inter-regjionale.

Kosova e Cyrihut është një nga skuadrat më të suksesshme shqiptare në Zvicër, si në garat e Kupës, ashtu edhe në ligë.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI