Shqipëria

Pamje fantastike nga stadiumi i ri në Tiranë

Special është edhe organizimi për këtë takim, ku i ftuar është edhe vetë presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin. FSHF ka menduar që të gjithë tribunën kryesore ta ketë në dispozicion, ku ka shpërndarë bileta për shumë personalitete VIP, si dhe të gjithë ish-lojtarët e Kombëtares ndër vite.

Në fushë ceremonia e inaugurimit të stadiumit të ri “Air Albania”. Koreografi me të rinj në mesin e fushës. Këndojnë edhe këngëtarët Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Era Istrefi.

Spektakli i fillimit të ndeshjes

Publiée par Gazeta TemA sur Dimanche 17 novembre 2019

ceremonia

Image