Të tjera

Prishtina kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve në Futsall

Kampionia e Kosovës në futsall, Prishtina, do të ndeshet me Barcelonën në 1\16 e finales të Ligës së Kampionëve.

Shorti është hedhur të mërkurën në Nyon dhe fituesi do të përcaktohet me dy ndeshje. E para do të luhet më 12 janar, kurse e dyta më 17 janar.

Barcelona ka fituar tri herë Ligën e Kampionëve në futsall dhe është vetëm një prej dy skuadrave që e ka arritur këtë.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI