LIFESTYLE

Publikohet klipi bashkëpunues mes Rita Oras, Bebe Rexhas, Cardi B dhe Charlie

Publikohet klipi bashkëpunues mes dy këngëtareve shqipëtare dhe Cardi B e Charlie

Këngës “Girls”, e kënduar nga dy këngëtaret shqipëtare me famë botërore Rita Ora dhe Bebe Rexha në bashkëpunim me reperen amerikane Cardi B dhe Charlie XCX i është bashkëgjitur edhe klipi.

Në klipin e posapublikuar, shihen këngëtaret të rrethuara me vajza, përderi sa edhe kënga lidhet vetëm me to.

Këngëtarja Rita Ora shumë shpesh është komentuar në lidhje me mundësitë që mund të jetë biseksuale.

Më poshtë mund të shihni klipin e këngës “Girls”.