Muzikë

Rita Ora ka shkëlqyer në hyrjen drejt festivalit të filmit në Venecia

Mësohet se në hyrjen drejt festivalit të filmit në Venecia, Rita Ora ka shkëlqyer me plot tri veshje të ndryshme, përcjell albinfo.ch.

Ajo që ra më shumë në sy është veshja kuqezi. Prezantimi i saj ishte profesional përmes një anije, e cila lundronte në Venecia.

Një fustan i ngushtë tyl, i shoqëruar me një bisht në ngjyrë të kuqe dhe një palë syze të zeza, e tregonin atë elegante dhe mjaft stil.

VIDEO

https://www.cosmopolitan.com/uk/fashion/celebrity/a44965828/rita-ora-venice-film-festival/