Futboll

Shënon skuadra e Rashicës, 1:0

Ka shënuar skuadra e Milot Rashicës me anë të Emir Lenjanit, për rezultatin 1-0.

Është duke u zhvilluar ndeshja mes dy skuadrave të krijuar nga futbollistët, Granit Xhaka dhe Milot Rashica.

Kjo ndeshje është organizuar nga Komuna e Prishtinës, në bashkëpunim me Federatën e Futbollit të Kosovës, në nder të 20-vjetorit të çlirimit të Prishtinës.

Skuadra e Granit Xhakës do të udhëhiqet nga Afrim Tovërlani, ndërsa ajo e Milot Rashicës nga Ismet Munishi. /KosovaPress/