Futboll

Spanja në epërsi në pjesën e parë

Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Spanjës

Përfundoi pjesa e parë ndërmjet Shqipërisë dhe Spanjës, shkruan albinfo.ch.

Spanjollët janë në epërsi me golin e Ferran Torres, i cili shënoi në minutën e 13-të.

Kuqezinjtë të përkrahur nga rreth 40 mijë tifozë, tentuan golin e barazimit, por nuk shënuan.

 

https://www.supersport.al/wp-content/uploads/2024/06/erran.mp4?_=1