Lajme

Suksesi i radhës, Dua Lipa renditet në Top 10 Billboard

Dua Lipa ka arritur një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore. Kënga e saj “Levitating” e cila është në bashkëpunim me DaBaby është renditur në vendin e 10-të të Billboard Hot 100, transmeton albinfo.ch.

Këngë të shumta të Dua Lipës janë renditur nga revista, platforma muzikore dhe rrjete sociale në grupin e më të dëgjuarave të vitit.

Lajmin e ka bërë të ditur Lipa duke e shpërndarë në rrjetet e saja sociale.

Kjo këngë është në kuadër të albumit “Future Nostalgia”.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI