Kosova

Tenistja shqiptare, Vesa Gjinaj, fiton turneun “Neocom Open 2021-J5”

Tenistja jonë, Vesa Gjinaj, fitoi turneun “Neocom Open 2021 – J5”, turne i nivelit “ITF World Junior Tour”, që u mbajt në Shkup, transmeton albinfo.ch.

Tenistja mitrovicase, Vesa Gjinaj, ka bërë një hap të madh duke triumfuar në “Neocom Open 2021-J5”

Tenistja mitrovicase me të ardhme të sigurt po vazhdon me sukses rrugëtimin e saj drejt kalitjes dhe sukseseve të reja në sportin e bardhë. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI