LIFESTYLE

Tika Camaj, një ndër modelet më të bukura në planet

Mediat ndërkombëtare janë të mahnitura me bukurinë e shqiptares Tika Camaj, një ndër gratë më të bukura në planet, shkruan albinfo.ch.

Tika Camaj është një ndër engjëjt e “Victoria Secret”, një bukuri tjetër shqiptare që ka marrë prej kohësh vëmendjen e pasarelave, por tashme edhe mediat sportive kanë kthyer sytë nga ajo për shkak të eksperiencave të saj sportive.

Modelja tërheq vëmendjen gjithmonë në pasarela për shkak të lëvizjeve të saj të shkathëta, të cilat janë rezultat i pasionit të saj për sportin dhe konkretisht praktikimi i arteve parciale në rininë e saj, madje thuhet të ketë qenë edhe kampione në Taekwondo.

Ajo është shtuar në listën e femrave më të bukura të planetit.

View this post on Instagram

Suns out 😎🍑

A post shared by Tika Camaj (@tikacamaj) on