Futboll

Xhaka e Shaqiri nga fillimi për Zvicrën kundër Spanjës

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Zvicër-Spanjë

Zvicra dhe Spanja do të ballafaqohen nga ora 20:45 në Ligën e Kombeve.

Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë futbollistët shqiptarë që do të luajnë nga fillimi për Nati-n, kurse në bankën rezervë ka mbetur Admir Mehmedi, shkruan albinfo.ch.

Zvicra ndodhet në vendin e fundit në grup me dy pikë, kurse Spanja është e para me shtatë.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI