Lifestyle

Bebe Rexha sjell hitin e ri

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka sjellë këngën e re të titulluar ‘Meant to be’.

Kësaj radhe këngëtarja me prejardhje shqiptare ka bashkëpunuar me grupin country, Florida Georgia Line, përcjell albinfo.ch.

Rexha është shfaqur më seksi se kurrë duke qëndruar si kamariere dhe duke pritur për një makinë në rrugë.

Në fund tregohet suksesi i saj, ku së bashku me këngëtarët e muzikës country performojnë në një skenë të madhe.

Kënga duket se po pëlqehet nga publiku pas ka arritur më shumë se 10 mijë klikime në pak minuta, transmeton albinfo.ch.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI