Lajme

Besart Berisha siguron fitoren kundër Wellington Phoenix

Sulmuesi kosovar, Besart Berisha, ka qenë lojtari vendimtar në ndeshjen midis Western United dhe Wellington Phoenix.

Berisha ka realizuar golin e vetëm dhe fitues të këtij takimi në minutën e 34-t, numër ky që përkon me moshën e tij, njofton Klan Kosova, përcjell albinfo.ch.