Kosova

Bora zbardh Kosovën

Kosova është mbuluar me dëborë. Mëngjesi i sotëm ishte zbardhuar nga bora dhe i ftohti. Gjatë gjithë natës kishte reshje bore, transmeton albinfo.ch.

Sipas parashikimeve, reshjet e borës në Kosovë do të vazhdojnë edhe të martën.

Natyra ka marrë pamje tjetër dhe atmosfera festive ka filluar në shumë qytete të Kosovës. /Albinfo.ch