Lifestyle

Dua Lipa e mërzitur, i mungon i dashuri

Lipa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram dhe ka shkruar se “Paul është duke i munguar”

Këngëtarja e njohur kosovare Dua Lipa ka treguar publikisht se është e mërzitur dhe se po i mungon i dashuri.

Bukuroshja me famë botërore është në lidhje qe një kohë me këngëtarin amerikan Paul Klein.

Megjithatë, duket se karriera e ngarkuar e të dyve po i mban larg njëri-tjetrit, shkruan Albinfo.ch.

Me këtë rast, Lipa ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram dhe ka shkruar se “Paul është duke i munguar”.