Muzikë

Dua Lipa: Jam shumë e dhënë pas astrologjisë

Dua Lipa së fundmi është shprehur se është shumë e dhënë pas astrologjisë, përcjell albinfo.ch.

Lipa, shenja e horoskopit e së cilës është Luani, ka thënë se kur ka ndonjë problem, nuk shkon për t’u konsultuar te psikologu, por shkon te astrologia e saj, Rosie.

“Nuk kam psikolog. Por kam astrologe, nëse kam ndonjë dilemë apo diçka të tillë, shkoj dhe konsultohem me miken time, Rosien”, ka treguar Lipa, në podcastin “Dish”.