LIFESTYLE

Dua Lipa me performancë madhështore në Danimarkë

Dua Lipa ka publikuar një video nga atmosfera e “çmendur” që ka krijuar në festivalin danez “Roskilde Festival”.

“Roskilde Festival” është një festival i muzikës që mbahet në jug të Roskilde të Danimarkës dhe është një nga festivalet më të mëdha të Evropës.

Në një video të postuar në Instagram, Dua tregon se çfarë atmosfere të jashtëzakonshme ka krijuar me hitin e saj “New Rules”, përcjell albinfo.ch.

ROSKILDE ON FUCKING FIRE!! NEW RULES HAPPY FIRST BIRTHDAY YOU POWERFUL BITCH!!!!!

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on