Lajme

Dy të vdekur dhe 14 raste me COVID-19 në Kosovë

Dy persona kanë vdekur dhe 14 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se 19 persona janë shëruar, ndërkaq janë kryer 1.764 testime.

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë dhënë 4.439 doza të vaksinës kundër COVID-19.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI