Lajme

Fluturime nga Prishtina për në Gjermani

Ky është fluturimi i radhës nga aeroporti “Adem Jashari”

Aeroporti “Adem Jashari” ka njoftuar se do të ketë fluturim nga Prishtina për në Gjermani.

Më datën 06.06.2020 do të jetë fluturimi nga Prishtinë për në Gjermani, me kompaninë EUROWINGS, shkruan albinfo.ch.

Më 06 qershor (e shtunë) do të ralizohet fluturimi nga Prishtinë në Dusseldorf, shkruan albinfo.ch.

Aeroporti i Prishtinës kërkon që për fluturime në kthim duhet të adresoni pyetjet tuaja në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodheni, ndërsa për bileta kontaktoni drejtpërdrejt kompanitë ajrore dhe agjencitë.

Po ashtu duhet të keni mirëkuptim dhe për dokumente udhëtimi, kontaktoni autoritetet relevante dhe përcillni informacionin e ambasadave/Zyrave të Huaja në Kosovë në faqet e tyre zyrtare.

Rezervoni biletën tuaj të fluturimit ose rirezervoni një fluturim ekzistues që mund të keni me Chair Airline përmes internetit të Air Prishtina www.airprishtina.com ose mund të rezervohet tani në 038 222 099. /Albinfo.ch