Lajme

Kjo agjenci anuloi qindra fluturime në Zvicër

Linja ajrore anuloi midis 200 dhe 400 fluturime në Evropë

Në mes të fundjavës së Ascension-it të ngarkuar me udhëtime, linja ajrore anuloi midis 200 dhe 400 fluturime në Evropë, shumica prej tyre nga Gjeneva, njofton albinfo.ch.

Faji qëndron në një “problem IT” të papërcaktuar.

Easyjet këshillon të gjithë pasagjerët e rezervuar për këtë fundjavë të kontrollojnë statusin e fluturimeve të tyre.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI