Lajme

Maqedoni: 6 të vdekur dhe mbi 1 300 raste të reja me Covid-19

Gjashtë persona të prekur me Covid-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut, ndërsa janë konfirmuar 1 mijë e 396 raste të reja me Covid-19.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 348 pacientë të shëruar.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI