Kosova

Mësohet identiteti i polices që vrau familjen e saj

Policja, e cila dyshohet se privoi nga jeta anëtarët e familjes së saj në Gjilan, është Valdete Bllaca.

Bllaca sot rreth orës 13:00 kishte vrarë anëtarët e familjes së saj, nënën, babain dhe dy vëllezërit e saj, përcjell albinfo.ch.

Pas kryerjes së këtij akti, ajo vrau edhe veten.

Motivet e vrasjes ende nuk janë bërë të qarta.