Lifestyle

Rita Ora në shoqëri të Hamiltonit e Neymarit

Bukuroshja kosovare ishte në shoqëri të të dy yjeve sportive dhe të modeles Barbara Palvin

Këngëtarja e famshme shqiptare Rita Ora është parë në shoqëri të superyllit të futbollit Neymar dhe garuesit të Formula 1, Lewis Hamilton, gjatë një ndeje në Londër.

Bukuroshja kosovare ishte në shoqëri të të dy yjeve sportive dhe të ish modeles Barbara Palvin.

Britaniku Hamilton ishte duke festuar fitoren në Singapor, Neymari triumfin ndaj Lyonit me PSG-në, ndërsa Rita lansimin e videkolipit të saj më të ri.

Ky takim i yjeve botërore nuk ka u ikur paparacëve.