Lajme

Selmani realizon gol në Suedi

Astrit Selmani ka realizuar gol tjetër në elitën e Suedisë. Ai realizoi një gol në humbjen 3:1 që e pësoi Varbergs në shtëpi ndaj Norrkoepingut.

Selmani realizoi golin e vetëm të Varbergsit në minutën e 45-të. Ndeshja i takoi xhiros së 24-t të Allsvenskas.

Selmani ka realizuar nëntë gola në elitën suedeze këtë stinor dhe i ka asistuar pesë tjerë. Ai i ka dy gola e dy asistime në Kupën e Suedisë./koha


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI