• Të gjitha
 • Gesundheit
 • Muzikë
 • Sociale
 • Afarist
 • Futboll
 • Sport
 • Gesundheit
 • Humanitare
 • Gesundheit
 • Aktrim
 • Sociale
 • Afarist
 • Boks
 • Pedagog
 • Kulturë
 • Politikë
 • Kardiolog
 • Aktrim
 • Shoq. prof.
 • Shkencëtare
 • Mjeke
 • Infirmière
 • Politikë
 • Kardiolog
 • Art
 • Të ndryshme
 • Shkencëtare
 • Mjeke
 • Turizëm
 • Sociale
 • Ekonomi
 • Kulturë
 • Pikturë
 • Të ndryshme
 • Shoqata
 • Teatër
 • Avokate
 • Ekonomi
 • Kulturë
 • Pikturë
 • Gjinekolog
 • Menaxher/e
 • Modë
 • Pronar
 • Literaturë
 • Shkencë
 • Gjinekolog
 • Menaxher/e
 • Modë
 • Sport
 • Pronar
 • Muzikë
 • Shkencë
 • Bukuri
 • Futboll
 • Sport
 • Politikë
 • Shkencë
 • Ekonomi
 • Shoq. prof.
 • Të ndryshme

  Kulturë

 •  Astrit  Alihajdara

  Aktorë

  Astrit Alihajdaraj, thirrje për audicion për filmin “Shatzi”

  Astrit Alihajdaraj është një aktor i njohur shqiptar që jeton e krijon në... Më shumë

 •  Aida Husaj

  Miss Teen Noord Brabant 2016

  Aida Husaj, bukuroshja e skenave holandeze të modës

  Aida është në kontratë me agjencionin e modës “Dyon Caractere” me të cilin... Më shumë

 •  Amir Ameti

  Këngëtar

  Amir Ameti direkt në gjysmë finale të “Die grössten Schweizer Talente”

  Amir Ameti është një tjetër talent që ka befasuar jurinë në spektaklin e... Më shumë

 •  Isuf Islamaj

  Aktor

  Isufi 8 vjeçar, aktor satirik në televizionin zviceran

  Emisioni i njohur “26 minutes” realizon një reportazh të shkurtër, ku aktori kryesor... Më shumë

 •  Blerina Iberhysaj

  Këngëtare

  Belinda Iberhysaj, zëri shqiptar që shkëlqeu në Belgjikë

  Belinda Iberhysajt nga Deçani i iu deshën vetëm shtatë sekonda të këndoj në... Më shumë

 •  Filloreta Berisha

  Modele

  Kaçurrelja shqiptare e spektakleve të bukurisë në Zvicër

  Filloreta Berisha, modelja bukuroshe me prejardhje nga Peja në këtë intervistë të dhënë... Më shumë

 •  Flaka  Goranci

  Mezzo

  Flaka Goranci prezantoi perlat e muzikës shqiptare në Cyrih

  Pas promovimeve të suksesshme në Austri, Shqipëri dhe Kosovë, radhën e kishte pikërisht... Më shumë

 •  Gorani Flaka

  Këngëtare

  Flaka Goranci më 6 dhjetor promovon në Cyrih “Albanian Flowers”

  Pas promovimeve të suksesshme në Austri, Shqipëri dhe Kosovë, mezzosoprania shqiptare, Flaka Goranci,... Më shumë