Të tjera

Xhudistja, Laurina Gashi dhe notari Arion Budima, do ta bartin flamurin në ceremoninë hapëse të EYOF Maribor 2023

Mësohet se xhudistja, Laurina Gashi dhe notari Arion Budima, do ta bartin flamurin në ceremoninë hapëse të EYOF Maribor 2023, përcjell albinfo.ch.

Ceremonia mbahet sonte në stadiumin e Mariborit, me fillim në ora 20:30.

Ceremoninë mund ta ndjekni në www.eoctv.org