Lajme

Zvicra triumfon ndaj Lituanisë me rezultat 3-0

Kombëtarja e Zvicrës ka shënuar sonte fitore në ndeshjet kualifikuese për botërorin ‘Qatar 2022’

Lojëtarët e Zvicrës shënuan 3 gooa ndaj Lituanisë duke mos i dhënë rastin kësaj të fundit për asnjë gol.

Embolo në minutën 31′ dhe 45′ dhe Stefen në minutën 42′ kurorëzuan fitoren e Zvicrës.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI