Lajme

Aksident i rëndë në Slloveni

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Unazen e Lubjanës, përpara tunelit të Golovets, ku mbeti i vdekur një shofer kamioni, 53-vjeçari hungarez.

Aksidenti u shkaktua nga një shofer i automjetit të pasagjerëve kur ai humbi kontrollin dhe u përplas me rimorkio kur kapërceu kamionin, transmeton almakos, përcjell albinfo.ch.

+ VIDEO/ Aksident i rëndë në Slloveni Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në Unazen e Lubjanës përpara tunelit të Golovets, ku mbeti i vdekur një shofer kamioni 53-vjeçari hungarez Aksidenti u shkaktua nga një shofer i automjetit të pasagjerëve kur ai humbi kontrollin dhe u përplas me rimorkio kur kapërceu kamionin.

Publiée par Almakos.com sur Jeudi 14 novembre 2019