Lifestyle

Çifti tregon përmes Instagramit atë që fshihet prapa “jetës perfekte”

Blogerët e udhëtimit, Lauren Bullen dhe Jack Morris janë yjet e fundit të Instagramit që kanë treguar realitetin prapa “jetës perfekte”.

Bullen 24-vjeçare dhe Morris 26-vjeçar kanë shpërndarë fotografitë e udhëtimit të tyre të gushtit në versione të edituara dhe të paedituara.

Çifti, që ka më shumë se 4.5 milionë ndjekës së bashku, fitojnë miliona dollarë me udhëtimet nëpër botë.

Morris ishte paguar njëherë 9000 dollarë për vetëm një postim në Instagram, ndërsa Bullen 7500, transmeton Albinfo.ch.

Tani të dy kanë treguar se si kujdesen për fotot e tyre, ndërsa komentet qoftë negative apo pozitive ishin të pashmangshme.