Lifestyle

Dua s`ka të ndalur: Nominohet për tre çmime në MTV EMA    

Kujtojmë se “New Rules”, ka mbi 475 milionë klikime në Youtube dhe 3.8 milionë "follower" në instagram

Sukseset për këngëtaren me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, nuk kanë të ndalur. Kënga  e re “New Rules” është pëlqyer shumë nga publiku dhe në një farë forme po i vë pikën karrierës saj të deritashme, përcjell albinfo.ch

E pikërisht me këtë këngë Dua, është nonimuar për tri kategori në MTV EMA, Best New Act, Best UK& Irland, Best Look.

Dua këtë e ka bërë të ditur përmes Instagramit ndërkohë që ka ftuar fansat e saj që ta votojnë atë, në këtë link http://www.mtvema.com/artists/wysoyh/dua-lipa

Të shtojmë se me këtë nominim Dua Lipa është këngëtarja më e suksesshme shqiptare deri më tani!

Kujtojmë se “New Rules”, ka mbi 475 milionë klikime në Youtube dhe 3.8 milionë “follower” në instgram.