Futboll

Labinot Kabashi do ta bartë numrin 10 te Barcelona B

Mesfushori kosovar Labinot Kabashi do ta bartë numrin 10 tek skuadra katalunase Barcelona B.

Së shpejti futbollisti 20 vjeçar do të jetë i ftuar dhe do të luajë pasi që është kthyer nga lëndimi dhe është duke stërvitur me skuadrën për afro një muaj, përcjellë albinfo.ch.