Kalendari

Mbrëmje përkujtimore në përvjetorin e ikjes nga jeta të Agron Bajramit

Shkolla Shqiptare e Vallëzimit në Zvicër, “Shota”, organizon një mbrëmje përkujtimore për Agron Bajramin, themeluesin dhe koreografin e saj, në njëvjetorin e ndarjes së tij nga jeta.

Mbrëmja mbahet më 4 MAJ 2019
NGA ORA 19:00
AULA ZÜRCHERSTRASSE 111 5432 NEUENHOF

 Info rreth ngjarjes

  • Data e fillimit04 Maj 2019
  • Ora19:00
  • LokacioniNeuenhof
  • Data e përfundimit30 Prill 2019 - 15:00