Lifestyle

Publikohet kënga e re nga Bebe Rexha

Është publikuar kënga e re e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha.

Kënga titullohet “Home” dhe ajo e solli në bashkëpunim me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors, përcjell albinfo.ch.

Kënga e re është pjesë e filmit të yllit Will Smith, “Bright” që do të publikohet në dhjetor të këtij viti.

Kënga e re menjëherë ka filluar të pëlqehet, duke marrë shumë klikime në ‘YouTube’.

Rexha ka disa hite, derisa është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare.