Lifestyle

Rita Ora, imazh i kompanisë italiane Tezenis

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora përveç suksesit në tregun muzikor, si dhe në atë të aktrimit, tashmë është kthyer një ikonë në stilin e veshjes.

Ora është bërë imazhi i ri i kompanisë së rrobave të brendshme italiane Tezenis, përcjell albinfo.ch.

Rita në spotin publicitar të kësaj kompania ka reklamuar koleksionin e ri të rrobave të brendshme transparente, ndërsa ylli i muzikës dukej mahnitëse.