Lifestyle

Rita Ora me turne evropian për herë të parë pas pesë vjetësh

Rita Ora po kalon një vit të mrekullueshëm.

Pas disa vjetëve probleme me grupe të ndryshme, këngëtarja është kthyer në formën më të mirë. Këngët “Your Song”, “Lonely Together” dhe “Anywhere” janë shndërruar në hitet e vitit 2017.

Ajo do të udhëheqë edhe ceremoninë 2017 MTV EMA, ndërsa mbi të gjitha Ora sapo ka njoftuar se do të mbajë turneun e saj të parë evropian në pesë vjetët e fundit, transmeton Albinfo.ch.

Lajmin e bëri të ditur përmes rrjeteve sociale në të cilën ka shkruar se “Mezi pret që të këndojë në qytetet e fansave të tyre”.