Lajme

Robin Krasniqi rikthehet me fitore pas 15 muajsh

Ka përfunduar meçi mes boksierit shqiptar, Robin Haxhi Krasniqi dhe çekut Stanislas Eschner.

Në meçin e zhvilluar sonte, Krasniqi ka dalë fitimtar, duke e përfunduar para kohe.

Në rundin e gjashtë, boksieri i famshëm nga Kosova fitoi pas ndërhyrjes së gjyqtarit.

Ndryshe, kjo ishte hera e parë që Krasniqi del në ring pas 15 muajsh.

Momenti i fitores së Robin Krasniqit në kthimin e tij në ring, transmetuar ekskluzivisht në Kanal10.

Publiée par Kanal10 sur Samedi 22 août 2020