Lajme

Albin Kurti në mbështetje të Kombëtarës, mesazhi i tij!

“Më lart se kaq nuk është e mundur, sepse Anglia e Franca sot janë dy kombëtaret më të mira në botë"

Lideri i Vetëvendosjes për kryeministër, Albin Kurti, përmes një postimi ka bërë të ditur se është në mbështetje të ‘Dardanëve’ në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në ndeshjen mes Kosovë dhe Anglisë, shkruan albinfo.ch.

Më poshtë mund ta lexoni postin e tij të plotë:

“Më lart se kaq nuk është e mundur, sepse Anglia e Franca sot janë dy kombëtaret më të mira në botë.

Njërën e pret Kosova, kurse tjetrën e pret Shqipëria. Rezultati në Prishtinë e ndihmon atë në Tiranë. Ju përshëndes nga tribunat e Lindjes në “Fadil Vokrri”. FORCA!”