Lajme

Albumi “Future Nostalgia” nga Dua Lipa, tani në ‘Platinum’

Tashmë këngëtarja e njohur nga Kosova, e cila ka arritur famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po shënon karrierë shumë të suksesshme në muzikë, transmeton albinfo.ch.

Dua Lipa njihet si një fenomen i ‘pop-it’ dhe ka pushtuar botën e muzikës me shpejtësi të madhe, duke u bërë kështu si njëra ndër këngëtaret më të kërkuara në botë.

Së fundmi Dua ka postuar një fotografi mjaft atraktive, ku shihet gjysmë e zhveshur duke falënderuar të gjithë ata që e kanë ‘dëgjuar, kërcyer dhe mbështetjen’, e vazhdueshme.

“Future Nostalgia tani është një album platin në Mbretërinë e Bashkuar!!! Ne jemi mirë, është loja ajrore numër 1 në Mbretërinë e Bashkuar! Faleminderit që e keni dëgjuar, keni kërcyer dhe gjithë mbështetjen tuaj të vazhdueshme !!! Ju dua !!”, u shpreh Dua në mbishkrimin e fotografisë.

 


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI