Lajme

Dua Lipa nominohet për dy çmime në “American Music Awards”

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë fund. Përmes një postimi në “Instagram”, Dua ka bërë të ditur se ajo u nominua në dy kategori të ndryshme të shfaqjes muzikore amerikane, “American Music Awards”, transmeton albinfo.ch.

Ajo zbuloi se është nominuar për “Artistja femër e preferuar” dhe “Kënga e preferuar”.

Në postim ajo po ashtu lajmëroi ndjekësit e saj se për këtë herë të tretë në eventin e madh të ndarjes së çmimeve ka planifikuar diçka shumë speciale. /Albinfo.ch


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI