Lifestyle

Ed Sheeran pëson lëndime në një aksident me biçikletë

Ylli i pop-it, Ed Sheeran, u ka treguar adhuruesve të tij që është përfshirë në një aksident me biçikletë përmes një postimi në Instagram, përcjell albinfo.ch.

Ndërsa, BBC-ja ka raportuar se Sheeran e ka thyer krahun e djathtë. Lëndimi i tij mund të ndryshojë edhe datat e turneut të tij muzikor.

“Kisha një aksident me biçikletë dhe për momentin po pres këshillat mjekësore, gjë e cila mund të ndikojë edhe në performancat e mia të ardhshme muzikore. Për informacione do t’ju informoj me kohë. Shëndet, Ed-i”, thuhej në postimin e këngëtarit.


LAJME INTERESANTE NGA INTERNETI