Kosova

Fëmija 3 vjeç rrahet brutalisht në një çerdhe shtetërore në Kosovë

U rrah nga tri edukatore, publikohen pamjet se si u lëndua trevjeçari në një kopsht në Fushë-Kosovë

 

Një fëmijë i moshës tre vjeç është rrahur fizikisht nga edukatoret e një çerdhe në Fushë-Kosovë, përcjell albinfo.ch.

Fatos Geci, njëherësh edhe familjari i fëmijës, thotë se nipi i tij ka pësuar trauma psikike dhe ka kërkuar nga organet e drejtësisë të merren me këtë rast.

Sipas informacioneve, i mituri ka pësuar trauma të rënda psikike teksa shenjat e dhunës i ka në krahë.

Postimi i plotë:

Të nderuar media dhe prindër!

Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fushë-Kosovë, në çerdhen shtetërore të fëmijëve “Gëzimi ynë”, është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qartë që po rrihet e tërhiqet zvarrë, më pas e dërgojnë në një dhomë pa kamera dhe e rrahin pa mëshirë të 3 mësuesit e kësaj kurve!

Nipi im ka pësuar trauma të rënda psikike dhe nuk mund të flejë më, nipi po përjeton një ankth të madh. Kërkoj nga organet e drejtësisë të bëjnë punën e tyre. IDIOTEVE dhe mostrave të tilla duhet t’i jepet fund një herë e përgjithmonë. Le të jetë rasti i fundit i dhunës ndaj fëmijëve. PROSTITUTATVE të ndyra do t’u jepet fund.

VIDEO – https://www.facebook.com/watch/?v=268432639442102